Halowa piłka nożna dziewcząt

6. listopada,  6-osobowa drużyna dziewcząt z naszej szkoły brała udział w  zawodach halowej piłki nożnej w Cisowej, na szczeblu powiatowym. Pomimo małej ilości treningów oraz natłoku obowiązków, dziewczyny zagrały wręcz wyśmienicie i zupełnie wyczerpane stanęły na podium, zajmując drugie miejsce. W zawodach brało udział sześć drużyn, które w pierwszym etapie były podzielone na dwie grupy. Cerekwianki zagrały pierwszy mecz ze swoim najcięższym rywalem - szkołą nr 19  – z którym przyszło im się później jeszcze spotkać w finale. Ale dziewczyny już od samego początku pokazały, na co je stać i zremisowały w tym wymagającym meczu. W następnej rozgrywce dziewczyny dały z siebie wszystko – wygrały z wynikiem 0:5, nie dając przeciwnikowi żadnych szans. Po wyjściu z grupy przed oczami Cerekwianek pojawiła się wizja kolejnego trudnego spotkania. Tym razem musiały się zmierzyć z Gospodarzami – drużyną dziewcząt z Cisowej, której bardzo otwarcie kibicowała publiczność, co swoją drogą wcale nie pomagało w grze naszej drużynie. Mecz zakończył się remisem, a o wyniku spotkania zadecydowały rzuty karne. Nasza znakomita bramkarka zdołała obronić jeden z karnych drużyny przeciwnej i tym sposobem wygrały kolejny mecz, awansując do finału. Nie było dużym zdziwieniem to, że w finale ponownie zmierzą się z dziewczynami z 19-stki, byłymi wicemistrzyniami Polski. Bojowo nastwione, zebrały siły i podeszły do gry z myślą o wygranej. Jednak w praktyce nie było to już takie proste i Cerekwianki przegrały swój ostatni mecz z wynikiem 2:3. Na szczebel wojewódzki dostają się tylko drużyny z pierwszych miejsc na zawodach powiatowych, dlatego można spokojnie powiedzieć, że dziewczyny były o krok od awansu. Pomimo ogólnego wyczerpania i zmęczenia dziewczyny zadowolone z siebie wróciły do domów, bo zupełnie nie spodziewały się tak dobrego wyniku.