Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

Dnia 18 stycznia 2023r. odbyła się ta wspaniała impreza. Na wstępie pani wicedyrektor Elżbieta Ostarek przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i w imieniu wszystkich wnuków złożyła Seniorom życzenia wielu szczęśliwych lat w zdrowiu i pogodzie ducha.

W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci przedstawiły program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem.Oprócz występu słowno – muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków upominkami, wykonanymi własnoręcznie. Frekwencja jak co roku dopisała. Rodzice naszych pociech przygotowali również dla nich poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie.

Wychowawczynie klas 1-3 składają serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy pomogli w przygotowaniu przyjęcia, a także upiekli przepyszne ciasta.

Zdjęcia z imprezy dostępne w naszej galerii.