Studenci z odległych zakątków Świata

W szkole, podczas lekcji języka angielskiego, opowiadali i przedstawiali informacje o swoich krajach poprzez ciekawe prezentacje i filmy. W trakcie ich tygodniowego pobytu gimnazjaliści pokazali im Polską Cerekiew i okolice oraz przyrządzili z nimi polskie potrawy – przygotowanie ich zapewniło mnóstwo zabawy. Spotkanie z Martiną i Eduardem było bardzo ciekawym doświadczeniem – młodzież szkolna mogła nawiązać nowe znajomości, poznać inną kulturę oraz doskonalić swoje umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim, co było nie lada wyzwaniem, bo akcent studentów nie należał do najłatwiejszych.

Wizyta studentów z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczniów ZGSP w Polskiej Cerekwi.

Zuzanna Koziar

Zdjęcia z tej wizyty w naszej Galerii