DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA 29 IX 2016 ROK

29 września 2016 roku przypada dzień głośnego czytania, nawiązując do tak ważnego wydarzenia czytelniczego, 6 października zaprosiliśmy wszystkich uczniów klas I, II, III do świetlicy szkolnej na spotkanie z książką. Wśród przemiłej atmosfery, wraz ze swoimi zwierzakami – przytulankami dzieci wysłuchały opowiadania pt. Dwa psy i jeden kot, Anny Onichimowskiej. W tak ważną akcję, włączył się Dyrektor Szkoły p. Dariusz Freitag, który przeczytał historię trzech zwierzaków.

Dzieci z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały opowiadania o perypetiach Ralfa, Jaśka oraz psa o imieniu Bolo.

Następnie już w swoich klasach uczniowie wykonali prace plastyczno-techniczne nawiązujące do wysłuchanego opowiadania. Oto kilka fotograficznych relacji.