Został on przygotowany przez chłopaków z klas 1-3 gimnazjum.

Na początku została odśpiewana piosenka „ Sto lat”. Po odśpiewaniu pieśni odbył się pokaz mody na temat ,,Jak chłopacy wyobrażają sobie ubiór damski do szkoły?”. Następnie zobaczyliśmy pokaz kulinarny, zaprezentowany przez wielkiego mistrza kuchni. Pokazywał jak idealnie przyprawić kalosza. O dziwo po wyjęciu kalosza z ,,piekarnika’’ ujrzeliśmy udaną chałkę. Później wszystkie dziewczyny mogły się wykazać swoim talentem tanecznym.

Po przerwie odbył się krótki konkurs dla dam. Polegał on na znalezieniu odpowiednich narzędzi oraz wyjaśnieniu, do czego służą. Przykładowymi narzędziami były: trytytka, klucz oczkowy, wasserwauga, itd.

Następnie trzy kandydatki z każdej klasy miały za zadanie przebrać się i zaprezentować wcześniej przygotowane przez chłopaków części garderoby.

Na koniec na scenę wyszedł ,,wróżbita Maciej’’. Zaprezentował całej publiczności swoją magiczną sztuczkę z liczbami.

Wszyscy bardzo dobrze się bawili i na pewno na długo zapamiętają ten dzień (szczególnie dziewczyny) ;).

Paulina Widera i Ania Halinka

Zdjęcia z imprezy zobaczyć można w naszej Galerii. Wykonał je Paweł Freitag.