Walentynki

Tradycja obchodzenia Walentynek jako Święta Zakochanych staje się w Polsce coraz bardziej popularna. To wyjątkowy dzień, w którym możemy okazać innym swoje uczucia i sympatię. Mimo, że to święto ma także swoich przeciwników, którzy uważają je za komercyjne i banalne, my jak co roku organizujemy Walentynki w naszej szkole. Cieszą się ogromną popularnością wśród naszych uczniów.

W tym roku Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najciekawszy teledysk o romantycznej tematyce. Uczniowie poszczególnych klas prześcigli się w pomysłach, dobierając teksty piosenek, scenografię, choreografię, stroje oraz rekwizyty. Występy były bardzo zabawne, dzięki czemu wszyscy dobrze się bawili, a publiczność zdecydowała, że zwyciezcą zostanie klasa 3a.

Wieczorem odbyła się również walentynkowa dyskoteka.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć.