O G Ł O S Z E N I E

Dyrektor Zespołu Gimnazjalno - Szkolno - Przedszkolnego w Polskiej Cerekwi ogłasza nabór na stanowisko:

INTENDENTA

w ZGSP w Polskiej Cerekwi ul. Konarskiego 4 47 – 26- Polska Cerekiew

1. Planowane zatrudnienie: od dnia 1 kwietnia 2015 r. w wymiarze 1,0 etatu.

2. Wymagania niezbędne
- obywatelstwo polskie
- wykształcenie - minimum wykształcenie średnie, preferowane gastronomiczne lub ekonomiczne,
- umiejętność obsługi komputera, znajomość programów informatycznych, WORD, EXCEL, poczta elektroniczna,
- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww. stanowisku,
- niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe

3. Wymagania dodatkowe
- predyspozycje osobowościowe: sumienność, dokładność, zdolność analitycznego myślenia, komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

4. Zakres podstawowych obowiązków
1. Zaopatrywanie szkoły w żywność i sprzęt kuchenny.
2. Nadzorowanie sporządzania posiłków i przydzielania porcji żywnościowych .
3. Sporządzanie jadłospisów.
4. Przestrzeganie dziennej stawki żywieniowej i terminów przydatności do spożycia artykułów znajdujących się w magazynie oraz właściwe ich przechowywanie,
5. Prowadzenie magazynu i dokumentacji magazynowej zgodnie z obowiązującymi przepisami.
6. Przestrzeganie przepisów związanych z BHP i HACCP,
7. Przyjmowanie odpłatności od rodziców za obiady i dokonywanie wpłat w banku.
8. Wykonywanie innych czynności zleconych przez dyrektora szkoły wynikających z organizacji pracy w placówce.

5. Wymagane dokumenty:
1. List motywacyjny,

2. Życiorys - CV,

3. Kwestionariusz osobowy,

4. Dokumenty potwierdzające wykształcenie, staż pracy, ukończone kursy i szkolenia,

5. Inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach,

6. Pisemne oświadczenie o niekaralności za ścigane z oskarżenia publicznego i umyślnie popełnione przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, zawierające adnotację o świadomości odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań zgodnie z art.233 kodeksu karnego. Wybrany kandydat zobowiązuje się przedłożenia zaświadczenia o niekaralności.

7.Pisemne oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o posiadaniu pełni praw publicznych

8. Oświadczenie o stanie zdrowia niezbędnym do pracy na danym stanowisku,

9. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na

potrzeby postępowania związanego z rekrutacją o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla

potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia

1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002r. Nr 101 poz. 926 z późn.zm.)"

6. Informacje o warunkach pracy

Praca częściowo siedząca wykonywana głównie w budynku Zespołu Gimnazjalno Szkolno Przedszkolnym w Polskiej Cerekwi. Praca przy świetle dziennym i sztucznym, przy komputerze.

7. Informacja o zatrudnieniu osób niepełnosprawnych

W miesiącu poprzedzającym datę opublikowania niniejszego ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Zespole Gimnazjalno Szkolno Przedszkolnego w Polskiej Cerekwi, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz niepełnosprawnych, był niższy niż 6%.

Wymagane dokumenty należy złożyć w terminie do 20 lutego 2015 r. do godz. 15.00 w sekretariacie  Zespołu Gimnazjalno Szkolno Przedszkolnego w Polskiej Cerekwi, ul.  Konarskiego 4. w zamkniętej kopercie z dopiskiem " Nabór na stanowisko intendenta" .

Wszystkie informacje dotyczące kolejnych etapów naboru będą podawane do publicznej wiadomości na stronie internetowej szkoły.