Praktykant z Hongkongu

W ramach projektu „Enjoy my Origin” nasza szkoła gości studenta z Chin. Marco Wang z Hongkongu od 13 stycznia prowadzi nietypowe warsztaty dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Na zajęciach języka angielskiego opowiada o kulturze, geografii i specyfice swojego kraju. Klasy podczas prezentacji multimedialnej oglądają zdjęcia rodzinnego miasta studenta.

Warsztaty te odbywają się w języku angielskim, dzięki czemu uczniowie mają możliwość doskonalenia swoich umiejętności językowych. Lekcje Marca Wanga spotkały się z ogromnym zainteresowaniem dzieci i młodzieży.

Projekt ten jest organizowany przez fundację AIESEC, w której pracuje absolwentka ZGSP w Polskiej Cerekwi – Katarzyna Sobol. Mamy nadzieję, że dzięki tej współpracy, jeszcze nieraz w naszej szkole będziemy gościć praktykantów z różnych części świata.

Marco przeprowadzał również zajęcia z naszymi przedszkolakami. Zdjęcia można zobaczyć w szkolnej galerii .